ИГРАМЕ НАДВОР

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Забавна игра - Лансирање ракети Забавна игра - Лансирање ракети
Забавен сет за играње со кој децата ќе можат да ги тестираат законите на физиката и да лансираат рак..
450 ден.
Шарен тротинет 50кг Шарен тротинет 50кг
Супер квалитетен тротинет со шарена подлога и силиконски тркала. Тротинетот се вози по принципот&nbs..
1.890 ден.
Автомобил на педали Mercedes
Автомобил на педали XMX610 Црн 112X58X62 Mercedes Елегантниот картинг под лиценцата на Ме..
13.890 ден.
Автомобил на педали Mercedes
Автомобил на педали XMX610 Бел 112X58X62 Mercedes Елегантниот картинг под лиценцата на Ме..
13.890 ден.
Автомобил на педали Mercedes
Автомобил на педали XMX610 Плав 112X58X62 Mercedes Елегантниот картинг под лиценцата на М..
13.890 ден.
-26%
Автомобил на акумулатор Mercedes Coupe
Автомобил на акумулатор MERCEDES AMG C 63 S COUPE  батерија на полнење: 12V 7AHx2 димен..
12.990 ден.17.490 ден.
Автомобил на акумулатор BMW
Автомобил на акумулатор YJ1001 Бела боја  6V 7AH BMW  наменет за возраст о..
16.890 ден.
Автомобил на акумулатор BMW
Автомобил на акумулатор YJ1001 Сина боја  6V 7AH BMW  наменет за возраст од 3 д..
16.890 ден.
-20%
Автомобил на акумулатор Jeep BMW X6M
Автомобил на акумулатор  бренд: BMW JEEP BMW X6M  Црн  6V 7AHx2  погод..
17.590 ден.21.990 ден.
-20%
Автомобил на акумулатор Jeep BMW X6M
Автомобил на акумулатор  бренд: BMW JEEP BMW X6M  Бел  6V 7AHx2  ..
17.590 ден.21.990 ден.
Автомобил на туркање Автомобил на туркање
Забавен автомобил на туркање. Супер квалитетно туркало изработено од квалитетна пластика и нетоксичн..
1.450 ден.
Dolu тобоган 88см Dolu тобоган 88см
Супер забавен тобоган за најмалите. Производот се препорачува за деца над 2 години. Димензија ..
1.790 ден.
Dolu - Багер на педали Dolu - Багер на педали
Супер забава за Вашите најмили. Прекрасен багер на педали изработен од квалитетна цврста пласти..
3.290 ден.
Шаторчиња со тунел Шаторчиња со тунел
Супер забавна авантура во омиленото тајно катче на сите деца. Прекрасни шаторчиња кои помеѓу себе се..
2.590 ден.
Intex душек 76х191х25см Intex душек 76х191х25см
Intex душек на надувување идеален за одмор, кампување, излет, двор, базен. Долниот дел од душекот е ..
980 ден.
Intex - гума за пливање Intex - гума за пливање
Гума за пливање Intex за безбедно уживање во вода. Димензија на гумата: 71х56см.   &nb..
300 ден.
Intex - душек Intex - душек
Intex -  душек  Димензија: 183х69см. ..
480 ден.
Intex - душек Intex - душек
Intex - Фламинго душек  Димензија: 183х69см. ..
480 ден.
Intex базен 188х46см Intex базен 188х46см
Прекрасен базен на Интекс за Вашите најмили, коj ќе го направи вашиот двор место за забава..
1.480 ден.
-17%
Хлорна таблета
Хлорна таблета за одржување на хигиената и чистотата на водата во базените. Димензија на таб..
150 ден.180 ден.
 Intex пловак за таблети за хлор
Интекс пловак за таблети за хлор, идеален за безбедно растварање на хлорната таблета во базенот. ..
350 ден.
Intex Candy забавен центар Intex Candy забавен центар
Супер забава ова лето, прекрасен забавен Candy центар со лизгалка, распрскувач на вода, 6 топчи..
4.390 ден.
-18%
Тобоган Mochtoys 198см Тобоган Mochtoys 198см
Забава со часови. Супер забавен тобоган со можност за приклучок на вода за додатна забава во летните..
5.990 ден.7.290 ден.
Mochtoys куќа - Candy house Mochtoys куќа - Candy house
Добредојдовте во вашата слатка куќичка! Прекрасна куќа на Mochtoys изработена од квалитетна пластика..
7.990 ден.
Ролерки Ролерки
Супер квалитетни ролерки кои се удобно поставени и се на врзување со дополнително фиксирање на ногат..
2.550 ден.
-7%
Dolu - Трактор на педали со приколка Dolu - Трактор на педали со приколка
Прекрасен трактор на педали со приколка изработен од квалитетна цврста пластика и нетоксички бои. Уд..
3.290 ден.3.550 ден.
-11%
Dolu Кош Dolu Кош
Супер забава за Вашите најмили. Прекрасен кош изработен од квалитетна цврста пластика и нетоксички б..
1.690 ден.1.890 ден.
Трамболина со мрежа и скалички 305см Трамболина со мрежа и скалички 305см
Супер квалитетна трамполина со заштитна мрежа и скалички дијаметар 305см максимално оптовару..
11.990 ден.
-15%
Тобоган 115см Тобоган 115см
Забава со часови. Супер забавен тобоган. делот за спуштање е со должина од 115см димензија н..
2.450 ден.2.890 ден.
Тобоган 180см Тобоган 180см
Забава со часови. Супер забавен тобоган со можност за приклучок на вода за додатна забава во летните..
3.390 ден.
Тобоган 180см Тобоган 180см
Забава со часови. Супер забавен тобоган со можност за приклучок на вода за додатна забава во летните..
3.390 ден.
Dolu - Трактор на педали Dolu - Трактор на педали
Супер забава за Вашите најмили. Прекрасен трактор на педали изработен од квалитетна цврста пластика ..
2.790 ден.

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS