ИГРАМЕ НАДВОР

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Тротинет
Супер квалитетен тротинет. Тротинетот се вози по принципот наведни се и управувај. Подлогата..
1.390 ден.
Тротинет Honeycomb Qplay Тротинет Honeycomb Qplay
Супер квалитетен тротинет на Qplay, компактен и лесно пренослив со подлога  која свети (потребн..
3.690 ден.
Тротинет Honeycomb Qplay Тротинет Honeycomb Qplay
Супер квалитетен тротинет на Qplay, компактен и лесно пренослив со подлога  која свети (потребн..
3.690 ден.
Трицикл NOVA QPLAY LIMITED Трицикл NOVA QPLAY LIMITED
Овој луксузен трицикл има алуминиумска рамка која е лесна и супер компактна преклоплива, што го прав..
9.490 ден.
Тротинет Future Qplay Тротинет Future Qplay
Супер квалитетен тротинет Mika Qplay. Тротинетот се вози по принципот наведни се и управув..
3.490 ден.
Тротинет Future Qplay Тротинет Future Qplay
Супер квалитетен тротинет Mika Qplay. Тротинетот се вози по принципот наведни се и управув..
3.490 ден.
Тротинет Future Qplay Тротинет Future Qplay
Супер квалитетен тротинет Mika Qplay. Тротинетот се вози по принципот наведни се и управув..
3.490 ден.
Тротинет Mika Qplay Тротинет Mika Qplay
Супер квалитетен тротинет Mika Qplay. Тротинетот се вози по принципот наведни се и управув..
2.790 ден.
Лулашка 3 во 1 Лулашка 3 во 1
Високо квалитетна комбинирана лулашка со длабоко седиште, заштитна преграда и сигурносен појас, која..
1.450 ден.
Doloni куќа Doloni куќа
Прекрасна куќичка на Doloni, сон на секое дете е да има свое катче за забава. Куќичка е из..
6.490 ден.
Doloni куќа Doloni куќа
Прекрасна куќичка на Doloni, сон на секое дете е да има свое катче за забава. Куќичка е из..
6.490 ден.
Jungle - Автомобил на туркање
Забавен автомобил на туркање. Супер квалитетно туркало изработено од квалитетна пластика, кое освен ..
1.390 ден.
Jungle - Автомобил на туркање
Забавен автомобил на туркање. Супер квалитетно туркало изработено од квалитетна пластика, кое освен ..
1.390 ден.
Jungle - Автомобил на туркање
Забавен автомобил на туркање. Супер квалитетно туркало изработено од квалитетна пластика, кое освен ..
1.390 ден.
Jungle - Автомобил на туркање
Забавен автомобил на туркање. Супер квалитетно туркало изработено од квалитетна пластика, кое освен ..
1.390 ден.
Jungle - Полициско возило на туркање Jungle - Полициско возило на туркање
Jungle - Полициско возило туркало производот се препорачува за деца на возраст од 12 до 36 мес..
3.390 ден.
Тротинет со седиште Sema Qplay Тротинет со седиште Sema Qplay
Тротинет со седиште Sema Qplay Карактеристики:  велосипед за рамнотежа: максимална теж..
3.990 ден.
Тротинет со седиште Sema Qplay Тротинет со седиште Sema Qplay
Тротинет со седиште Sema Qplay Карактеристики:  велосипед за рамнотежа: максимална теж..
3.990 ден.
Тротинет со седиште Sema Qplay Тротинет со седиште Sema Qplay
Тротинет со седиште Sema Qplay Карактеристики:  велосипед за рамнотежа: максимална теж..
3.990 ден.
Трицикл Rito Plus Qplay Трицикл Rito Plus Qplay
Трицикл Rito Plus Qplay прилагодлива телескопска рачка за управување и длабока прилагодлива те..
7.490 ден.
Трицикл Rito Plus Qplay Трицикл Rito Plus Qplay
Трицикл Rito Plus Qplay прилагодлива телескопска рачка за управување и длабока прилагодлива те..
7.490 ден.
Трицикл Prime 6 во 1 Qplay Трицикл Prime 6 во 1 Qplay
Трицикл Prime 6 во 1 Qplay   со 6 различни режими, овој трицикал расте со Вашето дете од..
9.990 ден.
Трицикл Prime 6 во 1 Qplay Трицикл Prime 6 во 1 Qplay
Трицикл Prime 6 во 1 Qplay   со 6 различни режими, овој трицикал расте со Вашето дете од..
9.990 ден.
Трицикл Prime 6 во 1 Qplay Трицикл Prime 6 во 1 Qplay
Трицикл Prime 6 во 1 Qplay   со 6 различни режими, овој трицикал расте со Вашето дете од..
9.990 ден.
Трицикл Prime 6 во 1 Qplay Трицикл Prime 6 во 1 Qplay
Трицикл Prime 6 во 1 Qplay   со 6 различни режими, овој трицикал расте со Вашето дете од..
9.990 ден.
Dolu - 4 во 1 масичка за градинарство Dolu - 4 во 1 масичка за градинарство
Прекрасна масичка за забава во дворот. Засадете прекрасни цвеќиња со вашето дете. Масичка која може ..
2.590 ден.
Велосипед за рамнотежа Qplay Spark Bike Велосипед за рамнотежа Qplay Spark Bike
Прекрасен велосипед за рамнотежа QPlay Spark кој ќе им помогне на Вашите малечки полесно и..
3.690 ден.
Велосипед за рамнотежа Qplay Tech Bike Велосипед за рамнотежа Qplay Tech Bike
Прекрасен велосипед за рамнотежа QPlay Tech кој ќе им помогне на Вашите малечки полесно и побрзо да ..
2.490 ден.
-10%
Dolu - Куќичка Unicorn Dolu - Куќичка Unicorn
Прекрасна куќичка на Dolu, сон на секое дете е да има свое катче за забава. Куќичката  идеално ..
5.900 ден.6.590 ден.
-10%
Dolu Куќичка Dolu Куќичка
Прекрасна куќичка на Dolu, сон на секое дете е да има свое катче за забава. Куќичката  идеално ..
5.900 ден.6.590 ден.
Dolu - Масичка за песок и вода Dolu - Масичка за песок и вода
Забава со часови за Вашите најмили. Прекрасна масичка која може да се користи во домот, склопена как..
2.990 ден.
Dolu - Масичка за песок и вода Dolu - Масичка за песок и вода
Забава со часови за Вашите најмили. Прекрасна масичка која може да се користи во домот, склопена как..
2.990 ден.

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS