ИГРАМЕ НАДВОР

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Кацига Qplay Manbo Black
Прекрасна кацига на Qplay со која вашето дете е безбедно на сите негови авантури! Дизајнирана е..
1.290 ден.
без ДДВ: 1.093 ден.
Кацига Qplay Manbo Orange
Прекрасна кацига на Qplay со која вашето дете е безбедно на сите негови авантури! Дизајнирана е..
1.290 ден.
без ДДВ: 1.093 ден.
Qplay Ролерки 2 во 1 Qplay Ролерки 2 во 1
Супер квалитетни ролерки 2 во 1 кои се удобно поставени и се на врзување со дополнително фиксир..
3.290 ден.
без ДДВ: 2.788 ден.
Трицикл Nova Niello Black Qplay Трицикл Nova Niello Black Qplay
ТРИЦИКЛ NOVA NIELLO BLACK QPLAY Неговото брзо и лесно склопување ќе Ви овозможи да го понесете со с..
7.490 ден.
без ДДВ: 6.347 ден.
Трицикл Nova Niello Blue Qplay Трицикл Nova Niello Blue Qplay
Qplay NOVA Niello Foldable Trike е надграден модел на NOVA EVA Foldable Trike. Има нов стил, суперко..
7.490 ден.
без ДДВ: 6.347 ден.
Трицикл Nova Niello Khaki Qplay Трицикл Nova Niello Khaki Qplay
Qplay NOVA Niello Foldable Trike е надграден модел на NOVA EVA Foldable Trike. Има нов стил, суперко..
7.490 ден.
без ДДВ: 6.347 ден.
Трицикл Nova Niello Grey Qplay Трицикл Nova Niello Grey Qplay
Qplay NOVA Niello Foldable Trike е надграден модел на NOVA EVA Foldable Trike. Има нов стил, суперко..
7.490 ден.
без ДДВ: 6.347 ден.
Лулашка Лулашка
Прекрасна лулашка изработена од квалитетна пластика, која нуди супер забава за Вашите најмили. Ма..
550 ден.
без ДДВ: 466 ден.
Лулашка со лизгалка 3 во 1 Master Лулашка со лизгалка 3 во 1 Master
Омилената забава и активност во двор за сите деца. Исклучително издржлива и стабилна лулашка со лизг..
14.990 ден.
без ДДВ: 12.703 ден.
Лулашка Double Swing Master Лулашка Double Swing Master
Лулашка Double Swing Master. Омилената забава и активност во двор за сите деца. Исклучително из..
5.990 ден.
без ДДВ: 5.076 ден.
Лулашка Four Seats Master Лулашка Four Seats Master
Омилената забава и активност во двор за сите деца. Издржлива и стабилна лулашка за супер забава на В..
9.490 ден.
без ДДВ: 8.042 ден.
Лулашка Single Swing Glider Master Лулашка Single Swing Glider Master
Играњето на овој сет лулашки ќе биде омилената активност на вашите деца додека се надвор.  Л..
8.690 ден.
без ДДВ: 7.364 ден.
Лулашка Folding Master Лулашка Folding Master
Лулашка Folding Master. Омилената забава и активност во двор за сите деца. Исклучително издржлива и ..
9.990 ден.
без ДДВ: 8.466 ден.
Автомобил на акумулатор VW BEETLES РОЗЕ 6V 7AH
АВТОМОБИЛ НА АКУМУЛАТОР VW BEETLES РОЗЕ 6V 7AH Димензија: 108.5x63x51.5см  Батерија 6V 7A..
13.590 ден.
без ДДВ: 11.517 ден.
Мотор на акумулатор BMW HP4 БЕЛ 12V 4.5AH
МОТОР НА АКУМУЛАТОР BMW HP4 БЕЛ 12V 4.5AH Димензија: 82.5x42x54см Производот се препорачува за..
7.990 ден.
без ДДВ: 6.771 ден.
-17%
Автомобил на акумулатор AUDI RS E TRON GT Автомобил на акумулатор AUDI RS E TRON GT
 Автомобил на акумулатор AUDI RS E TRON GT ЦРН 12V 7AH Димензија на производот: 103x58x..
9.990 ден.11.990 ден.
без ДДВ: 8.466 ден.
-20%
Автомобил на акумулатор Jeep Wrangler Бел Автомобил на акумулатор Jeep Wrangler Бел
Автомобил на акумулатор Jeep Wrangler Бел 12V 7AHx2  Димензија на производот: 116x68x79..
11.990 ден.14.990 ден.
без ДДВ: 10.161 ден.
Dolu Куќичка Dolu Куќичка
Прекрасна куќичка на Dolu, сон на секое дете е да има свое катче за забава. Куќичката  идеално ..
4.950 ден.
без ДДВ: 4.195 ден.
Dolu - Трактор на педали со приколка Dolu - Трактор на педали со приколка
Прекрасен трактор на педали со приколка изработен од квалитетна цврста пластика и нетоксички бои. Уд..
2.990 ден.
без ДДВ: 2.534 ден.
Dolu - Трактор на педали Dolu - Трактор на педали
Супер забава за Вашите најмили. Прекрасен трактор на педали изработен од квалитетна цврста пластика ..
2.490 ден.
без ДДВ: 2.110 ден.
Dolu - Трактор на педали Dolu - Трактор на педали
Супер забава за Вашите најмили. Прекрасен трактор на педали изработен од квалитетна цврста пластика ..
2.490 ден.
без ДДВ: 2.110 ден.
Тобоган Dolu Тобоган Dolu
Забава со часови за најмалите. Супер забавен тобоган со можност за приклучок на вода за додатна заба..
1.390 ден.
без ДДВ: 1.178 ден.
Подлога за скокање за трамболина 244см Подлога за скокање за трамболина 244см
Подлога за скокање за трамболина со дијаметар 244см. Подлогата е со 48 отвори за федери. ..
2.500 ден.
без ДДВ: 2.119 ден.

Распродадено

Распродадено

Заштитна мрежа за трамболина 305см Заштитна мрежа за трамболина 305см
Заштитна надворешна мрежа за трамболина со дијаметар 305см 10ft ..
2.900 ден.
без ДДВ: 2.458 ден.
Заштитна мрежа за трамболина 244см Заштитна мрежа за трамболина 244см
Заштитна надворешна мрежа за трамболина со дијаметар 244см 8ft ..
2.700 ден.
без ДДВ: 2.288 ден.
Заштитна мрежа за трамболина 183см
Заштитна надворешна мрежа за трамболина со дијаметар 183см 6ft ..
2.300 ден.
без ДДВ: 1.949 ден.
Сет од 10 федери за трамболина Сет од 10 федери за трамболина
Сет од 10 федери за трамболина Должина на федер 13,5см ..
800 ден.
без ДДВ: 678 ден.
Сет од 5 федери за трамболина Сет од 5 федери за трамболина
Сет од 5 федери за трамболина Должина на федер 13,5см ..
500 ден.
без ДДВ: 424 ден.
Шарен тротинет
Супер квалитетен тротинет со шарена подлога и силиконски тркала. Тротинетот се вози по принципот&nbs..
1.690 ден.
без ДДВ: 1.432 ден.
Шарен тротинет
Супер квалитетен тротинет со шарена подлога и силиконски тркала. Тротинетот се вози по принципот&nbs..
1.690 ден.
без ДДВ: 1.432 ден.
Шарен тротинет
Супер квалитетен тротинет со шарена подлога и силиконски тркала. Тротинетот се вози по принципот&nbs..
1.690 ден.
без ДДВ: 1.432 ден.
Шарен тротинет
Супер квалитетен тротинет со шарена подлога и силиконски тркала. Тротинетот се вози по принципот&nbs..
1.690 ден.
без ДДВ: 1.432 ден.

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 130 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS