Најново
Dolu - Трактор на педали
  • Dolu - Трактор на педали
  • Dolu - Трактор на педали
  • Dolu - Трактор на педали

Dolu - Трактор на педали

2.490 ден.
Шифра на производ: 8987
Достапност: На залиха
Количина:

Супер забава за Вашите најмили. Прекрасен трактор на педали изработен од квалитетна цврста пластика и нетоксички бои. Удобно седиште со потпирач за грб.

Димензија на производот: 81х52х45см.

Максимална тежина до 35кг.

Производот се препорачува за деца над 3 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: долу, traktor, pedali
Dolu - Трактор на педали Супер забава за Вашите најмили. Прекрасен трактор на педали изработен од квалитетна цврста пластика и нетоксички бои. Удобно седиште со потпирач за грб. Димензија на производот: 81х52х45см. Максимална тежина до 35кг. Производот се препорачува за деца над 3 години. .. Category: Product #: 8987 Regular price: 2.490 ден. 2.490
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS