Најново
-19%
Трицикал Нова Qplay Трицикал Нова Qplay
5.990 ден.7.390 ден.
5.990 ден.7.390 ден.
-19%
Трицикал Нова Qplay Трицикал Нова Qplay
5.990 ден.7.390 ден.
5.990 ден.7.390 ден.
Dolu - Трактор на педали
  • Dolu - Трактор на педали
  • Dolu - Трактор на педали
  • Dolu - Трактор на педали

Dolu - Трактор на педали

2.290 ден.2.490 ден.
Шифра на производ: 3026
Достапност: На залиха
Количина:

Супер забава за Вашите најмили. Прекрасен трактор на педали изработен од квалитетна цврста пластика и нетоксички бои. Удобно седиште со потпирач за грб.

Димензија на производот: 45х52х82см.

Производот се препорачува за деца над 3 години.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: долу, traktor, pedali
Dolu - Трактор на педали Супер забава за Вашите најмили. Прекрасен трактор на педали изработен од квалитетна цврста пластика и нетоксички бои. Удобно седиште со потпирач за грб. Димензија на производот: 45х52х82см. Производот се препорачува за деца над 3 години.   .. Category: Product #: 3026 Regular price: 2.290 ден. 2.490
2.290
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2021. UKION SHOPS