Најново
Сет од 5 федери за трамболина
  • Сет од 5 федери за трамболина

Сет од 5 федери за трамболина

500 ден.
Шифра на производ: 4447
Достапност: На залиха
Количина:

Сет од 5 федери за трамболина
Должина на федер 13,5см

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Сет од 5 федери за трамболина Сет од 5 федери за трамболина Должина на федер 13,5см .. Category: Product #: 4447 Regular price: 500 ден. 500
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS