Најново
Dolu - Багер на педали
  • Dolu - Багер на педали
  • Dolu - Багер на педали
  • Dolu - Багер на педали

Dolu - Багер на педали

3.290 ден.
Шифра на производ: 1866
Достапност: На залиха
Количина:

Супер забава за Вашите најмили. Прекрасен багер на педали изработен од квалитетна цврста пластика и нетоксички бои. Удобно седиште со потпирач за грб.

Корпата е лесно подвижна и функционална

Димензија на производот: 52х105х45см  

Максимална тежина до 35кг.

Производот се препорачува за деца над 3 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: bager, pedali, долу
Dolu - Багер на педали Супер забава за Вашите најмили. Прекрасен багер на педали изработен од квалитетна цврста пластика и нетоксички бои. Удобно седиште со потпирач за грб. Корпата е лесно подвижна и функционална Димензија на производот: 52х105х45см   Максимална тежина до 35кг. Производот се препорачува за деца над 3 години. .. Category: Product #: 1866 Regular price: 3.290 ден. 3.290
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS