Најново
Dolu Кош
  • Dolu Кош

Dolu Кош

1.690 ден.
Шифра на производ: 9925
Достапност: На залиха
Количина:

Супер забава за Вашите најмили. Прекрасен кош изработен од квалитетна цврста пластика и нетоксички бои. Основата се полни со вода или песок за дополнителна стабилност, има прилагодлива висина до 170см.

Во сетот не е вклучена топка.

Димензија на производот: 46,5х170х49см.

Производот се препорачува за деца над 3 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: долу, kosh
Dolu Кош Супер забава за Вашите најмили. Прекрасен кош изработен од квалитетна цврста пластика и нетоксички бои. Основата се полни со вода или песок за дополнителна стабилност, има прилагодлива висина до 170см. Во сетот не е вклучена топка. Димензија на производот: 46,5х170х49см. Производот се препорачува за деца над 3 години. .. Category: Product #: 9925 Regular price: 1.690 ден. 1.690
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2022. UKION SHOPS