Најново
Детска играчка маркет
  • Детска играчка маркет
  • Детска играчка маркет

Детска играчка маркет

1.890 ден.2.290 ден.
Шифра на производ: 1004
Достапност: На залиха
Количина:

Мини маркет со прегради за овошје, зеленчук и останати намирници. Во мини маркетот можете да купите банани, грозје, портокал, пиперки, лимон... Вагата служи за точно мерење а се што ќе купите го плаќате кај продавачот. Во пакувањето е вклучена фискална каса и корпа за пазарење.

Димензија на производот: 46x37x83 см

Производот се препорачува за деца над 3 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Детска играчка маркет Мини маркет со прегради за овошје, зеленчук и останати намирници. Во мини маркетот можете да купите банани, грозје, портокал, пиперки, лимон... Вагата служи за точно мерење а се што ќе купите го плаќате кај продавачот. Во пакувањето е вклучена фискална каса и корпа за пазарење. Димензија на производот: 46x37x83 см Производот се препорачува за деца над 3 години. .. Category: Product #: 1004 Regular price: 1.890 ден. 2.290
1.890
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS