Најново
Замок сортер 2 во 1
  • Замок сортер 2 во 1
  • Замок сортер 2 во 1
  • Замок сортер 2 во 1
  • Замок сортер 2 во 1

Замок сортер 2 во 1

590 ден.790 ден.
Шифра на производ: 23897
Достапност: На залиха
Количина:

Забавен и едукативен замок сортер кој е изработен од квалитетна пластика со заоблени рабови. Сет од девет чаши со различна големина и боја, можност Вашето дете да изгради кула и да ги научи боите. Секоја чаша е обележана со слика на животно.Отворете го капакот за да ги извадите формите, 4 колоритни форми ќе го забавуваат Вашето малечко. Одлична можност за учење, развој на моториката и координацијата.

Димензија на производот: 16х16х57см.

Производот се препорачува за деца над 12 месеци.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: zamok, sorter, kula, chashi
Замок сортер 2 во 1 Забавен и едукативен замок сортер кој е изработен од квалитетна пластика со заоблени рабови. Сет од девет чаши со различна големина и боја, можност Вашето дете да изгради кула и да ги научи боите. Секоја чаша е обележана со слика на животно.Отворете го капакот за да ги извадите формите, 4 колоритни форми ќе го забавуваат Вашето малечко. Одлична можност за учење, развој на моториката и координација.. Category: Product #: 23897 Regular price: 590 ден. 590 Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2021. UKION SHOPS