Најново
Дрвена куќичка за кукли
  • Дрвена куќичка за кукли
  • Дрвена куќичка за кукли
  • Дрвена куќичка за кукли

Дрвена куќичка за кукли

5.490 ден.6.850 ден.
Шифра на производ: 24919
Достапност: На залиха
Количина:

Прекрасна дрвена куќичка за кукли која ќе ги воодушеви вашите малечки принцези. Куќичката е на три ката и четири прекрасни соби, во која секоја има своја приказна. Куќичката има кујна, трпезарија, дневна соба, купатило, спална собa, гаража и совршена тераса за релаксација.

Димензија на куќичката: 90х30х90см.

Производот се препорачува за деца над 3 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: drvena, kukjichka, kukli
Дрвена куќичка за кукли Прекрасна дрвена куќичка за кукли која ќе ги воодушеви вашите малечки принцези. Куќичката е на три ката и четири прекрасни соби, во која секоја има своја приказна. Куќичката има кујна, трпезарија, дневна соба, купатило, спална собa, гаража и совршена тераса за релаксација. Димензија на куќичката: 90х30х90см. Производот се препорачува за деца над 3 години. .. Category: Product #: 24919 Regular price: 5.490 ден. 6.850
5.490
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS