Најново
Магично козметичко огледалo
  • Магично козметичко огледалo
  • Магично козметичко огледалo
  • Магично козметичко огледалo

Магично козметичко огледалo

1.590 ден.
Шифра на производ: 8966
Достапност: На залиха
Количина:

Прекрасно козметичко огледало со магично стапче светло и звук. Огледалото има сензор и со секое движење на магичното стапче испушта звук и светло, свети во зелена, портокалова и црвена боја. Сетот вклучува: фен, чешел, лакчиња(пластични), прстен, алка, ланче, парфем, кармин(пластичен) и практична фиока во која може да се чуваат додатоците.

Димензија на козметичкото огледало: 44х28х67см.

Производот се препорачува за деца над 3 години.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: magichno, ogledalo
Магично козметичко огледалo Прекрасно козметичко огледало со магично стапче светло и звук. Огледалото има сензор и со секое движење на магичното стапче испушта звук и светло, свети во зелена, портокалова и црвена боја. Сетот вклучува: фен, чешел, лакчиња(пластични), прстен, алка, ланче, парфем, кармин(пластичен) и практична фиока во која може да се чуваат додатоците. Димензија на козметичкото огледало: 44х28х67см. Прои.. Category: Product #: 8966 Regular price: 1.590 ден. 1.590
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2021. UKION SHOPS