Најново
-24%
Количка - Gala 2 во 1 Premium Crystals Количка - Gala 2 во 1 Premium Crystals
9.990 ден.13.180 ден.
9.990 ден.13.180 ден.
-24%
Количка - Gala 2 во 1 Premium Barley Количка - Gala 2 во 1 Premium Barley
9.990 ден.13.180 ден.
9.990 ден.13.180 ден.
-14%
Креветче - Jungle Креветче - Jungle
3.100 ден.3.590 ден.
3.100 ден.3.590 ден.
-10%
Bluetooth безжичен звучник Bluetooth безжичен звучник
450 ден.500 ден.
450 ден.500 ден.
Автомобил Turbo Twister
  • Автомобил Turbo Twister
  • Автомобил Turbo Twister
  • Автомобил Turbo Twister

Автомобил Turbo Twister

650 ден.800 ден.
Шифра на производ: 52185
Достапност: На залиха
Количина:

Супер забавен автомобил, спремен за акција! Лесно ќе ги помине сите пречки, неверојатна кола која ротира со предните тркала за 360 степени. Лесна за управување се движи напред, назад, лево, десно дополнително има две помошни тркала во задниот дел кои служат за лесно превртување. Turbo Twister колата има лед светло и музика која ќе извлече многу насмевки на лицето на Вашето дете.

Автомобилот има свои батерии кои се полнат со полнач, за далечинскиот управувач потребни се 2хАА 1,5V батерии.

Димензија на производот: 18х16х16см

Производот се препорачува за деца над 3 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS