Најново
Дигитален топломер цуцла
 • Дигитален топломер цуцла
 • Дигитален топломер цуцла
 • Дигитален топломер цуцла
 • Дигитален топломер цуцла

Дигитален топломер цуцла

250 ден.350 ден.
Шифра на производ: 3956
Достапност: На залиха
Количина:

Дигитален топломер со облик на цуцла е дизајниран како нежен и безбеден уред за точно и брзо мерење на телесната температура кај новороденчиња и мали деца. Лесен за употреба, безбеден, водоотпорен топломер кој е изработен од силикон. 

Карактеристики на производот:

 • ЛЦД екран
 • осетлив сензор за мерење на телесна температура
 • времетраење на мерење на телесна температура: 60 секунди
 • звучен сигнал кој означува крај на мерење на телесна температура
 • функција автоматско исклучување после 10 минути
 • меморија: последна измерена телесна температура

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: digitalen, toplomer
Дигитален топломер цуцла Дигитален топломер со облик на цуцла е дизајниран како нежен и безбеден уред за точно и брзо мерење на телесната температура кај новороденчиња и мали деца. Лесен за употреба, безбеден, водоотпорен топломер кој е изработен од силикон.  Карактеристики на производот: ЛЦД екран осетлив сензор за мерење на телесна температура времетраење на мерење на телесна температура: 60 секунди звуче.. Category: Product #: 3956 Regular price: 250 ден. 350
250
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

 • 070/841-712
 • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS