Најново
Бебешко боди со дизајн

Бебешко боди со дизајн

290 ден.550 ден.
Шифра на производ: 2456
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* боди:

Квалитетно бебешко боди со дизајн изработено од најквалитетен чешлан памук.

Бодито е со дрихтери на горниот и долниот дел што овозможува полесно облекување.

Достапни големини:

62 - 3 месеци,

68 - 6 до 9 месеци,

74 - 9 до 12 месеци.

Материјал: 100% памук (интерлок)

Одржување:

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: bodi
Бебешко боди со дизајн Квалитетно бебешко боди со дизајн изработено од најквалитетен чешлан памук. Бодито е со дрихтери на горниот и долниот дел што овозможува полесно облекување. Достапни големини: 62 - 3 месеци, 68 - 6 до 9 месеци, 74 - 9 до 12 месеци. Материјал: 100% памук (интерлок) Одржување: .. Category: Product #: 2456 Regular price: 290 ден. 550
290
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS