СЕ ЗА ДОМА

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Kettlebell 20kg
Тег изработен од лиено железо обложен со гума. Тежина 20кг ..
5.190 ден.
без ДДВ: 5.190 ден.
Kettlebell 18kg
Тег изработен од лиено железо обложен со гума. Тежина 18кг ..
4.590 ден.
без ДДВ: 4.590 ден.
Kettlebell 16kg
Тег изработен од лиено железо обложен со гума. Тежина 16кг ..
4.190 ден.
без ДДВ: 4.190 ден.
Kettlebell 14kg
Тег изработен од лиено железо обложен со гума. Тежина 14кг ..
3.590 ден.
без ДДВ: 3.590 ден.
Kettlebell 10kg
Тег изработен од лиено железо обложен со гума. Тежина 10кг ..
2.590 ден.
без ДДВ: 2.590 ден.
Kettlebell 6kg
Тег изработен од лиено железо обложен со гума. Тежина 6кг ..
1.590 ден.
без ДДВ: 1.590 ден.
-20%
Дигитална кујнска вага Дигитална кујнска вага
Дигитална кујнска вага. Карактеристики на производот: максимална мерна тежина 1кг произво..
280 ден.350 ден.
без ДДВ: 280 ден.
Електрично ѓезве со постолје Електрично ѓезве со постолје
Електрично ѓезве со постолје. Направете го вашето омилено кафе за брзо време.  Карактеристик..
590 ден.
без ДДВ: 590 ден.
Target - ранец Target - ранец
Target удобна чанта и ранец идеален за сите прилики.  Димензија: висина 30см, должина 30см, ..
1.750 ден.
без ДДВ: 1.750 ден.
Target - ранец Target - ранец
Target удобна чанта и ранец идеален за сите прилики.  Димензија: висина 30см, должина 30см, ..
1.750 ден.
без ДДВ: 1.750 ден.
Електронско пикадо Електронско пикадо
Електронско пикадо со 18 игри, на кое може да играат до 8 играчи. Пикадото е со лед дисплеј и го пре..
3.200 ден.
без ДДВ: 3.200 ден.
Intex душек 76х191х25см Intex душек 76х191х25см
Intex душек на надувување идеален за одмор, кампување, излет, двор, базен. Долниот дел од душекот е ..
980 ден.
без ДДВ: 980 ден.
Рачна машина за шиење
Рачна, безжична машинка за шиење. Брзо и лесно шиење на материјали.  Вклучува: вретено,..
390 ден.
без ДДВ: 390 ден.
Растегливо црево 30 метри Растегливо црево 30 метри
Револуционерно растегливо црево со модерен дизајн различно од сите црева кои до сега сте ги користел..
500 ден.
без ДДВ: 500 ден.
Масажер за врат со електро стимулација Масажер за врат со електро стимулација
Најголемиот хит во светот, масажер кој работи на принципот на ЕМС (електро-мускулна стимулација) и..
590 ден.
без ДДВ: 590 ден.
Ролер со 4 сечила Ролер со 4 сечила
Изненадете ги Вашите најмили со вкусни солени или благи пецива кои ќе бидат прецизно исечени. С..
290 ден.
без ДДВ: 290 ден.
Степер за фитнес Степер за фитнес
Со овој степер можете перфектно да ги оформите вашите нозе и задникот. Висината може да се прил..
1.890 ден.
без ДДВ: 1.890 ден.
Фитнес справа Фитнес справа
Преносна фитнес справа за пилатес е совршена за вежбање и обликување на вашето тело. Димензија на..
580 ден.
без ДДВ: 580 ден.
Јога прстен за вежбање Јога прстен за вежбање
Јога прстенот се користи за истегнување и намалување на мускулната тензија на грбот, градите, рамена..
950 ден.
без ДДВ: 950 ден.
Еднорачен тег 20кг Еднорачен тег 20кг
Зајакнете го и обликувајте го вашето тело. Цената се однесува на 1 тег со тежина од 20кг. Диме..
4.150 ден.
без ДДВ: 4.150 ден.
Еднорачен тег 12,5кг Еднорачен тег 12,5кг
Зајакнете го и обликувајте го вашето тело. Цената се однесува на 1 тег со тежина од 12,5кг. Ди..
2.650 ден.
без ДДВ: 2.650 ден.
Еднорачен тег неопрен 4кг Еднорачен тег неопрен 4кг
Зајакнете го и обликувајте го вашето тело. Цената се однесува на 1 тег со тежина од 4кг. Димен..
800 ден.
без ДДВ: 800 ден.
Дрвена кутија за клучеви Дрвена кутија за клучеви
Прекрасна дрвена кутија за клучеви која ќе го разубави ентериерот во Вашиот дом. Прекрасен подарок з..
650 ден.
без ДДВ: 650 ден.
Vivax - Соковник Vivax - Соковник
Vivax соковник + 1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА соковник со висококвалитетно куќиште од инокс моќност 80..
3.650 ден.
без ДДВ: 3.650 ден.
Керамички чајник со 2 шолји Керамички чајник со 2 шолји
Прекрасен сет од керамички чајник со 2 шолји. Подобрете го расположението во студените денови. ..
790 ден.
без ДДВ: 790 ден.
Сет од 4 шолји Сет од 4 шолји
Совршен подарок за Вашите најмили, шолји за топло чоколадо, кафе или чај.  Димензија на шолј..
390 ден.
без ДДВ: 390 ден.
Сет тегови за вежбање Сет тегови за вежбање
Сет од 3 пара еднорачни тегови спакувани во куфер Пакувањето содржи 2 х 1.5кг 2 х 1к..
1.850 ден.
без ДДВ: 1.850 ден.
Сет тегови 20кг. Сет тегови 20кг.
Сет тегови за вежбање со вкупна тежина 20кг. Теговите се спакувани во куфер ..
4.690 ден.
без ДДВ: 4.690 ден.
Преса за брановита коса Преса за брановита коса
Преса за брановита коса за модерно стилиризирана фризура. Карактеристики на производот: ..
890 ден.
без ДДВ: 890 ден.
Рачен сецко Рачен сецко
Рачен сецко едноставен за работа ви овозможува брзо и лесно да сецкате овошје, зеленчук, јаткасти пл..
250 ден.
без ДДВ: 250 ден.
Торба за пазарење Торба за пазарење
Практична торба за пазарење која се собира во мала пластична футрола(механички со вртење) со мини кл..
250 ден.
без ДДВ: 250 ден.
Запалка Запалка
Смарт запалка на допир, одличен избор за подарок.   Запалката е спакувана во елегантно па..
700 ден.
без ДДВ: 700 ден.

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS