Најново
Керамички чајник со 2 шолји
  • Керамички чајник со 2 шолји

Керамички чајник со 2 шолји

790 ден.
Шифра на производ: 5467
Достапност: На залиха
Количина:

Прекрасен сет од керамички чајник со 2 шолји. Подобрете го расположението во студените денови. 

Димензија на шолја: Ø9см, висина 5,5см.

Висина на чајник со 2 шолји: 21см.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: keramichki, chajnik,
Керамички чајник со 2 шолји Прекрасен сет од керамички чајник со 2 шолји. Подобрете го расположението во студените денови.  Димензија на шолја: Ø9см, висина 5,5см. Висина на чајник со 2 шолји: 21см. .. Category: Product #: 5467 Regular price: 790 ден. 790
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS