Најново
Ролер со 4 сечила
  • Ролер со 4 сечила

Ролер со 4 сечила

290 ден.
Шифра на производ: 444
Достапност: На залиха
Количина:

Изненадете ги Вашите најмили со вкусни солени или благи пецива кои ќе бидат прецизно исечени. Совршен додаток за кујна за секоја домаќинка. Едноставно поминете со ролерот на тестото и ќе добиете совршено исти ленти, коцки...

Прилагодливи сечила: 30-35-40-45-50-55-60мм.

Ролерот е изработен од квалитетна пластика.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: roler
Ролер со 4 сечила Изненадете ги Вашите најмили со вкусни солени или благи пецива кои ќе бидат прецизно исечени. Совршен додаток за кујна за секоја домаќинка. Едноставно поминете со ролерот на тестото и ќе добиете совршено исти ленти, коцки... Прилагодливи сечила: 30-35-40-45-50-55-60мм. Ролерот е изработен од квалитетна пластика. .. Category: Product #: 444 Regular price: 290 ден. 290
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS