Најново
Електронско пикадо
  • Електронско пикадо
  • Електронско пикадо

Електронско пикадо

3.200 ден.
Шифра на производ: 18890
Достапност: На залиха
Количина:

Електронско пикадо со 18 игри, на кое може да играат до 8 играчи. Пикадото е со лед дисплеј и го пресметува и регистрира резултатот посебно за секој играч.
Во сетот се вклучени 6 стрелки и 18 резервни врвови.

Димензија на пикадото: 45х41 см.

Пикадото работи на батерии. Потребни се 3 х 1.5V AA батерии. Батериите не се вклучени во пакувањето.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: elektronsko, pikado
Електронско пикадо Електронско пикадо со 18 игри, на кое може да играат до 8 играчи. Пикадото е со лед дисплеј и го пресметува и регистрира резултатот посебно за секој играч. Во сетот се вклучени 6 стрелки и 18 резервни врвови. Димензија на пикадото: 45х41 см. Пикадото работи на батерии. Потребни се 3 х 1.5V AA батерии. Батериите не се вклучени во пакувањето.   .. Category: Product #: 18890 Regular price: 3.200 ден. 3.200
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS