Најново
Vivax - Соковник
  • Vivax - Соковник

Vivax - Соковник

3.650 ден.
Шифра на производ: 5699
Достапност: На залиха
Количина:

Vivax соковник + 1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА

  • соковник со висококвалитетно куќиште од инокс
  • моќност 800W
  • голем отвор за ставање на овошјето(75mmØ)
  • 2 брзини
  • едноставен за чистење: сите делови се мијат во машина
  • голем сад за густиш со капацитет од 1,5L
  • соковникот работи само ако е правилно наместен

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: sokovnik, vivax
Vivax - Соковник Vivax соковник + 1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА соковник со висококвалитетно куќиште од инокс моќност 800W голем отвор за ставање на овошјето(75mmØ) 2 брзини едноставен за чистење: сите делови се мијат во машина голем сад за густиш со капацитет од 1,5L соковникот работи само ако е правилно наместен .. Category: Product #: 5699 Regular price: 3.650 ден. 3.650
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS