Најново
Караоке микрофон со Bluetooth
 • Караоке микрофон со Bluetooth

Караоке микрофон со Bluetooth

590 ден.
Шифра на производ: 27416
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Боја:

Карактеристики на производот:

 • се поврзува преку Bluetooth со ISO и Андроид уреди
 • вклучен усб кабел за полнење
 • power копче
 • output power 3W
 • charging power:DC5V
 • капацитет на батерија: 800 mah
 • Li-on батерија
 • моќност на звучникот: 2х3W
 • фрекфенција: 100Hz - 10KHz

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: mikrofon
Караоке микрофон со Bluetooth Карактеристики на производот: се поврзува преку Bluetooth со ISO и Андроид уреди вклучен усб кабел за полнење power копче output power 3W charging power:DC5V капацитет на батерија: 800 mah Li-on батерија моќност на звучникот: 2х3W фрекфенција: 100Hz - 10KHz .. Category: Product #: 27416 Regular price: 590 ден. 590
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 130 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

 • 070/841-712
 • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS