Најново
Salon Shaper - Сет за маникир
 • Salon Shaper - Сет за маникир
 • Salon Shaper - Сет за маникир
 • Salon Shaper - Сет за маникир

Salon Shaper - Сет за маникир

290 ден.
Шифра на производ: 2803
Достапност: На залиха
Количина:

Направете си педикир или пак маникир без да трошите многу пари на скапи салони за нокти! 

 • добивате маникир и педикир без да го напуштите својот дом
 • моќна ротација, практична употреба за нокти на раце или нозе
 • 5 додатоци за обликување, стругање, полирање на ноктите, чистење на кутикули
 • Практичен за употреба на природни, но и на вештачки нокти
 • Работи на батерии 2АА од 1.5V батерии, не се вклучени
 • димензии: 16,5см.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: manikir
Salon Shaper - Сет за маникир Направете си педикир или пак маникир без да трошите многу пари на скапи салони за нокти!  добивате маникир и педикир без да го напуштите својот дом моќна ротација, практична употреба за нокти на раце или нозе 5 додатоци за обликување, стругање, полирање на ноктите, чистење на кутикули Практичен за употреба на природни, но и на вештачки нокти Работи на батерии 2АА од 1.5V батерии, не .. Category: Product #: 2803 Regular price: 290 ден. 290
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

 • 070/841-712
 • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS