Најново
Огледало со Led осветлување
  • Огледало со Led осветлување

Огледало со Led осветлување

300 ден.
Шифра на производ: 1325
Достапност: На залиха
Количина:

Совршено огледало со Led осветлување. Дозволете си да уживате во вашите секојдневни разубавувања за секоја прилика.

Огледалото е со три различни бои на светлина, се полни со УСБ кабел(вклучен во пакувањето)

Светлото се уклучува на екранот со допир

Димензија на огледалото: 13х17,5см.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: ogledalo
Огледало со Led осветлување Совршено огледало со Led осветлување. Дозволете си да уживате во вашите секојдневни разубавувања за секоја прилика. Огледалото е со три различни бои на светлина, се полни со УСБ кабел(вклучен во пакувањето) Светлото се уклучува на екранот со допир Димензија на огледалото: 13х17,5см. .. Category: Product #: 1325 Regular price: 300 ден. 300
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS