Најново
Трамболина со мрежа и скалички 305см
 • Трамболина со мрежа и скалички 305см
 • Трамболина со мрежа и скалички 305см
 • Трамболина со мрежа и скалички 305см

Трамболина со мрежа и скалички 305см

12.590 ден.14.490 ден.
Шифра на производ: 65912
Достапност: На залиха
Количина:

Супер квалитетна трамполина со заштитна мрежа и скалички

 • дијаметар 305см
 • максимално оптоварување до 150кг
 • скала за лесен пристап
 • висина на мрежа 180см
 • квалитетна подлога
 • безбедна и стабилна поставеност
 • безбедна заштитна мрежа
 • вратичка на патент
 • тежина на трамполината 46кг

Предупредување:

 • максимална тежина до 150кг
 • не се препорачува користење на трамполината од повеќе лица во исто време, поради можност за повреда при судир
 • Пред секоја употреба проверете ја состојбата на бебедносната мрежа

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Трамболина со мрежа и скалички 305см Супер квалитетна трамполина со заштитна мрежа и скалички дијаметар 305см максимално оптоварување до 150кг скала за лесен пристап висина на мрежа 180см квалитетна подлога безбедна и стабилна поставеност безбедна заштитна мрежа вратичка на патент тежина на трамполината 46кг Предупредување: максимална тежина до 150кг не се препорачува користење на трамполината од по.. Category: Product #: 65912 Regular price: 12.590 ден. 14.490
12.590
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

 • 070/841-712
 • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2022. UKION SHOPS