ИГРАЧКИ ЗА БЕБЕ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Viga - Дрвен трактор со животни Viga - Дрвен трактор со животни
Прекрасно дрвено тракторче со животни, супер забава за најмалите. Изработени од квалитетно дрво..
990 ден.
без ДДВ: 839 ден.
Viga - Дрвено камионче сортер Viga - Дрвено камионче сортер
Прекрасно дрвено камионче сортер со животни, супер забава за најмалите. Вклучени се 8 животни. Из..
1.490 ден.
без ДДВ: 1.263 ден.
Viga - Дрвен пингвин на туркање Viga - Дрвен пингвин на туркање
Вистинска мотивација за одење, развивање координација, рамнотежа и моторички способности. Со помош н..
690 ден.
без ДДВ: 585 ден.
Viga - Дрвено пајче на туркање Viga - Дрвено пајче на туркање
Вистинска мотивација за одење, развивање координација, рамнотежа и моторички способности. Со помош н..
690 ден.
без ДДВ: 585 ден.
Viga - Дрвени коцки сет од 100 Viga - Дрвени коцки сет од 100
Изработени од квалитетно дрво и нетоксични бои, Вига играчките се одличен производ за подобрување на..
1.490 ден.
без ДДВ: 1.263 ден.
Viga - Дрвена проодувалка Viga - Дрвена проодувалка
Дрвена проодувалка на Вига. Со користење на проодувалката се подобрува балансот и рамнотежата, ..
3.990 ден.
без ДДВ: 3.381 ден.
Дрвена ракета со активности Дрвена ракета со активности
Едукативна ракета на Tooky toy изработена од квалитетно дрво со многу активности, секоја страна..
1.690 ден.
без ДДВ: 1.432 ден.
Chicco - Проектор музички Chicco - Проектор музички
Иновативен проектор со специјална, практична и безбедна кука за закачување на траспортно креветче. ..
2.980 ден.
без ДДВ: 2.525 ден.
Забавно музичко пиано Забавно музичко пиано
Прекрасно музичко пиано за вашите најмили. Вклучете го пианото и забавата може да започне. Пианото в..
1.100 ден.
без ДДВ: 932 ден.
Музички клучеви
Прекрасен сет од клучеви со супер звучни ефекти како: сирена, отклучување на автомобил,стартува..
380 ден.
без ДДВ: 322 ден.
Hape- Дрвено музично пиано Hape- Дрвено музично пиано
Магично пиано создава музика со само еден допир. Вклучува 3 нотни листови и 6 различни песни..
3.190 ден.
без ДДВ: 2.703 ден.
Hape - Дрвена магична коцка со активности Hape - Дрвена магична коцка со активности
Прекрасна дрвена магична коцка со многу активности. Коцката има пет страни со различни предизви..
9.590 ден.
без ДДВ: 8.127 ден.
Hape - Дрвена масичка со активности Hape - Дрвена масичка со активности
Прекрасна дрвена масичка со активности, супер забава за најмалите. Димензија на производот: 32,5х..
3.990 ден.
без ДДВ: 3.381 ден.
Hape - Дрвена играчка Магичен Клавир Hape - Дрвена играчка Магичен Клавир
Со нежниот допир на мали прсти, магичното пијано Hape&Babyeinstein ќе му овозможи на Вашето мале..
2.190 ден.
без ДДВ: 1.856 ден.
Hape - Дрвена играчка сензорен воз Hape - Дрвена играчка сензорен воз
Прекрасен музички комплет e вистинско уживање за детските сетила! Стимулирајте ги видот, чувството з..
2.090 ден.
без ДДВ: 1.771 ден.
Забавна музичка играчка двоглед Забавна музичка играчка двоглед
Супер забава за најмалите. Музички двоглед со многу звуци, мелодии, песни и светлосни ефекти. ..
450 ден.
без ДДВ: 381 ден.
Hola - Забавна тропка со вакум Hola - Забавна тропка со вакум
Забавна тропка за Вашите најмили. Производот се препорачува за деца над 6 месеци. ..
690 ден.
без ДДВ: 585 ден.
Dolu - Едукативна коцка Dolu - Едукативна коцка
Едукативна коцка изработена од квалитетна пластика, со 6 страни за игра секоја со различна активност..
950 ден.
без ДДВ: 805 ден.
Dolu - Автомобил на туркање Dolu - Автомобил на туркање
Забавен автомобил на туркање. Супер квалитетно туркало изработено од квалитетна пластика и нетоксичн..
790 ден.
без ДДВ: 669 ден.
Jungle - Автомобил на туркање
Забавен автомобил на туркање. Супер квалитетно туркало изработено од квалитетна пластика, кое освен ..
1.390 ден.
без ДДВ: 1.178 ден.
Jungle - Автомобил на туркање
Забавен автомобил на туркање. Супер квалитетно туркало изработено од квалитетна пластика, кое освен ..
1.390 ден.
без ДДВ: 1.178 ден.
Забавни клучеви Забавни клучеви
Прекрасен сет од клучеви со супер звучни ефекти како: сирена, отклучување на автомобил,стартува..
380 ден.
без ДДВ: 322 ден.
Музички телефон Музички телефон
Музички телефон со голем избор на мелодии, звуци, копче за порака, копче за сликање, супер подарок з..
350 ден.
без ДДВ: 297 ден.
Chicco - Чаши сортер Chicco - Чаши сортер
Сет од 5 чаши со различна големина и боја, можност вашето дете да изгради кула и да ги научи бо..
890 ден.
без ДДВ: 754 ден.
Chicco - Едикативна куќичка сортер Chicco - Едикативна куќичка сортер
Забавна и едикативна куќичка сортер. Отворете ја вратата и извадете ги формите, 10 колорит..
1.350 ден.
без ДДВ: 1.144 ден.
Chicco - Музички ламба Јагне Chicco - Музички ламба Јагне
Идеално друштво за спиење е оваа Chicco Јагне Ноќна Ламба, мека играчка која ќе го смири и ќе му пом..
2.590 ден.
без ДДВ: 2.195 ден.
Chicco - Подлога за боење со Бројки и Животни Chicco - Подлога за боење со Бројки и Животни
Baby Senses е линија на шарени, привлечни, емпатични играчки кои се однесуваат на предмети што ги са..
2.690 ден.
без ДДВ: 2.280 ден.
Проодувалка Rolling Ball Проодувалка Rolling Ball
Проодувалка за деца кои се спремни да ги направат првите чекори безбедно. Со користење на проодувалк..
1.990 ден.
без ДДВ: 1.686 ден.
Проодувалка Проодувалка
Проодувалка за деца кои се спремни да ги направат првите чекори безбедно. Со користење на проодувалк..
2.490 ден.
без ДДВ: 2.110 ден.
Проодувалка Проодувалка
Проодувалка за деца кои се спремни да ги направат првите чекори безбедно. Со користење на проодувалк..
2.490 ден.
без ДДВ: 2.110 ден.
Автомобил на туркање Автомобил на туркање
Забавен автомобил на туркање. Супер квалитетно туркало изработено од квалитетна пластика и нетоксичн..
1.450 ден.
без ДДВ: 1.229 ден.
Abero - Едукативна масичка Abero - Едукативна масичка
Abero едукативна масичка со многу активности е совршена играчка со која преку игра и забава Вашите м..
2.590 ден.
без ДДВ: 2.195 ден.

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 130 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS