Најново
Hola - Забавна тропка со вакум
  • Hola - Забавна тропка со вакум
  • Hola - Забавна тропка со вакум

Hola - Забавна тропка со вакум

690 ден.
Шифра на производ: 22617
Достапност: На залиха
Количина:

Забавна тропка за Вашите најмили.

Производот се препорачува за деца над 6 месеци.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: tropka, vakum, хола
Hola - Забавна тропка со вакум Забавна тропка за Вашите најмили. Производот се препорачува за деца над 6 месеци. .. Category: Product #: 22617 Regular price: 690 ден. 690
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 130 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS