Најново
Dolu - Воз со коцки
  • Dolu - Воз со коцки

Dolu - Воз со коцки

590 ден.
Шифра на производ: 9099
Достапност: На залиха
Количина:

Супер забава за Вашите најмили со прекрасниот воз со коцки. Вашите малечки ќе се забавуваат составувајќи го возот, притоа развивајќи ја креативноста, моториката и координацијата. Сетот содржи 36 делови.

Должина на шина 145см.

Производот се препорачува за деца над 18 месеци.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: voz, kocki, долу
Dolu - Воз со коцки Супер забава за Вашите најмили со прекрасниот воз со коцки. Вашите малечки ќе се забавуваат составувајќи го возот, притоа развивајќи ја креативноста, моториката и координацијата. Сетот содржи 36 делови. Должина на шина 145см. Производот се препорачува за деца над 18 месеци. .. Category: Product #: 9099 Regular price: 590 ден. 590
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 130 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS