Најново
Dolu масичка со 100 коцки
  • Dolu масичка со 100 коцки

Dolu масичка со 100 коцки

2.490 ден.
Шифра на производ: 2450
Достапност: На залиха
Количина:

Прекрасна едукативна и креативна масичка со 100 коцки. Децата обожаваат да градат, оваа масичка е совршена за сите малечки креативци. После играњето децата може да ги складираат коцките во преградите.

Сетот содржи: 

  • масичка со подлога за редење коцки 
  • 100 големи коцки 
  • 3 странични прегради за чување на боици

Димензија: 98x98x42см.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: masichka, kocki, долу
Dolu масичка со 100 коцки Прекрасна едукативна и креативна масичка со 100 коцки. Децата обожаваат да градат, оваа масичка е совршена за сите малечки креативци. После играњето децата може да ги складираат коцките во преградите. Сетот содржи:  масичка со подлога за редење коцки  100 големи коцки  3 странични прегради за чување на боици Димензија: 98x98x42см. .. Category: Product #: 2450 Regular price: 2.490 ден. 2.490
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 130 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS