Најново
Сложувалка вселена 48 делови
  • Сложувалка вселена 48 делови
  • Сложувалка вселена 48 делови

Сложувалка вселена 48 делови

590 ден.
Шифра на производ: 2045
Достапност: На залиха
Количина:

Прекрасна сложувалка Вселена! 

Сложувалката е составена од 48 делови.

Димензија на сложувалката: 75х50см.

Производот се препорачува за деца над 3 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: slozhuvalka, puzzle, vselena
Сложувалка вселена 48 делови Прекрасна сложувалка Вселена!  Сложувалката е составена од 48 делови. Димензија на сложувалката: 75х50см. Производот се препорачува за деца над 3 години. .. Category: Product #: 2045 Regular price: 590 ден. 590
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 130 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS