Најново
Анатомија на човечкото тело
  • Анатомија на човечкото тело

Анатомија на човечкото тело

690 ден.
Шифра на производ: 3821
Достапност: На залиха
Количина:

Прекрасен научен сет за изучување и откривање на човечката анатомија! Во сетот е вклучен илустриран прирачник кој ќе ве придружува во откривањето на тоа како функционираат нашите органи, како и скелет на човечкото тело и специјални картички за системско изучување на функциите на човечките органи

Производот се препорачува за деца од 6-12 години

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Анатомија на човечкото тело Прекрасен научен сет за изучување и откривање на човечката анатомија! Во сетот е вклучен илустриран прирачник кој ќе ве придружува во откривањето на тоа како функционираат нашите органи, како и скелет на човечкото тело и специјални картички за системско изучување на функциите на човечките органи Производот се препорачува за деца од 6-12 години .. Category: Product #: 3821 Regular price: 690 ден. 690
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 130 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS