Најново
Магнетни стапчиња и топчиња
  • Магнетни стапчиња и топчиња
  • Магнетни стапчиња и топчиња
  • Магнетни стапчиња и топчиња

Магнетни стапчиња и топчиња

550 ден.
Шифра на производ: 3983
Достапност: На залиха
Количина:

Креативен сет од шарени магнетни стапчиња и топчиња, направете различни 2Д и 3Д форми. Неограничена имагинација ве чека! 

Сетот содржи 25 делови.

Производот се препорачува за деца над 3 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: magnetni, stapchinja, topchinja
Магнетни стапчиња и топчиња Креативен сет од шарени магнетни стапчиња и топчиња, направете различни 2Д и 3Д форми. Неограничена имагинација ве чека!  Сетот содржи 25 делови. Производот се препорачува за деца над 3 години. .. Category: Product #: 3983 Regular price: 550 ден. 550
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 130 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS