КРЕАТИВНО КАТЧЕ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Hape - Дрвена играчка голем планински рудник Hape - Дрвена играчка голем планински рудник
Возете го возот по големата планина, за да стигнете до рудникот што работи длабоко внатре! Овој заба..
11.890 ден.
без ДДВ: 10.076 ден.
Hape - Дрвена играчка кран Hape - Дрвена играчка кран
Прекрасен дрвен кран, совршена играчка за Вашите малечки градежници. Димензија на производот..
4.190 ден.
без ДДВ: 3.551 ден.
Hape - Дрвена противпожарна станица Hape - Дрвена противпожарна станица
Оваа дрвена противпожарна станица на три нивоа е подготвена за секаква вонредна состојба, со опремен..
6.290 ден.
без ДДВ: 5.331 ден.
Hape - Дрвена играчка Железничка станица Hape - Дрвена играчка Железничка станица
Ајде сите качувајте се на возот! Прекрасен комплет -  железничка станица на две нивоа, им ..
6.390 ден.
без ДДВ: 5.415 ден.
Hape - Дрвен железнички комплет Hape - Дрвен железнички комплет
Железничките шини не се само за патнички возови. Има и товар за испорака! Овој комплетен железнички ..
4.890 ден.
без ДДВ: 4.144 ден.
Hape - Дрвена играчка сет за руда Hape - Дрвена играчка сет за руда
Користете го магнетниот кран за да одржувајте непречено функционирање на овој рударски железнички ко..
4.490 ден.
без ДДВ: 3.805 ден.
Дрвена играчка Гитара
Дрвена гитара Moni Toys Оваа дрвена гитара е специјално дизајнирана за најмалите музичари. Малите..
2.290 ден.
без ДДВ: 1.941 ден.
Clementoni Jurassic World Triceratops and Velociraptor Clementoni Jurassic World Triceratops and Velociraptor
Светот на Јура никогаш не бил толку забавен, благодарение нa сетот за палеонтолози на Клементони! Ед..
1.250 ден.
без ДДВ: 1.059 ден.
Clemetoni - Направи 3Д Пиратски Брод Clemetoni - Направи 3Д Пиратски Брод
Подготвени сте да ги преминете морињата и да започнете со авантура со прекрасниот пиратски брод ..
880 ден.
без ДДВ: 746 ден.
Clementoni Crazy Chic Парфимиран Накит Clementoni Crazy Chic Парфимиран Накит
Прекрасен креативен сет со кој девојчињата ќе може да направат уникатни парчиња накит кои се парфими..
1.390 ден.
без ДДВ: 1.178 ден.
Clementoni Science & Play Минерали и Геоди Clementoni Science & Play Минерали и Геоди
Научен комплет за ископување на прекрасни скапоцени камења! Сетот вклучува глинена тула&nb..
1.190 ден.
без ДДВ: 1.008 ден.
Lisciani - Ископај коски на Велосираптор Lisciani - Ископај коски на Велосираптор
Еден од најпознатите предатори на историјата Велосираптор! Креативен сет за сите деца кои сакаат да ..
750 ден.
без ДДВ: 636 ден.
 Trefl Сложувалка Sunset over Barcelona 1000 парчиња  Trefl Сложувалка Sunset over Barcelona 1000 парчиња
Прекрасна шарена глетка на паркот во Гуел Барселона Шпанија. Супер забава за целото семејство и приј..
590 ден.
без ДДВ: 500 ден.
Trefl - Сложувалка Pisa Tower 1000 парчиња Trefl - Сложувалка Pisa Tower 1000 парчиња
Прекрасна сложувалка со поглед на кривата кула во Пиза. Квалитетна сложувалка Trefl од 1000 пар..
590 ден.
без ДДВ: 500 ден.
Сложувалка Trefl London Calling 1000 парчиња Сложувалка Trefl London Calling 1000 парчиња
Направите слика од најомилените знаменитости во Британија со прекрасната сложувалка на Trefl Lo..
590 ден.
без ДДВ: 500 ден.
LCD Табла - Пиши Бриши LCD Табла - Пиши Бриши
LCD паметна табла пиши бриши, погодна за деца и возрасни, може да се користи за цртање, пишувањ..
200 ден.
без ДДВ: 169 ден.
Dolu - Масичка за песок и вода Dolu - Масичка за песок и вода
Забава со часови за Вашите најмили. Прекрасна масичка која може да се користи во домот, склопена как..
2.690 ден.
без ДДВ: 2.280 ден.
Дрвен сет со овошје и зеленчук Дрвен сет со овошје и зеленчук
Прекрасен дрвен сет со многу овошје и зеленчук кои може да се сечат и повторно да се состават с..
850 ден.
без ДДВ: 720 ден.
-21%
Магична градина Магична градина
Создадете своја волшебна градина како од бајките. Во сетот е вклучено се што ви треба за садење, рас..
750 ден.950 ден.
без ДДВ: 636 ден.
Креативен сет - Табла со ластичиња Креативен сет - Табла со ластичиња
Креативен сет табла со ластичиња. Дидактичка игра за развој на фини моторички вештини, одлична ..
590 ден.
без ДДВ: 500 ден.
Роденденска торта - сет со пластелин Роденденска торта - сет со пластелин
Украсете и декорирајте ја сами Вашата роденденска торта! Прекрасен сет со пластелин во кој..
790 ден.
без ДДВ: 669 ден.
Дрвена стаза со возила Дрвена стаза со возила
Прекрасна дрвена стаза со возила. Направете ваш мини град. Сетот е составен од 40 делови. Подлогата ..
850 ден.
без ДДВ: 720 ден.
Дрвен сет со воз Дрвен сет со воз
Дрвена стаза со воз супер забава за дечиња кои уживаат со часови да си играат со своите омилени игра..
980 ден.
без ДДВ: 831 ден.
Мојата прва хемиска лабараторија Мојата прва хемиска лабараторија
Произведен во научните лабаратории на Clementoni овој сет содржи многу додатоци за да навлезете во с..
1.490 ден.
без ДДВ: 1.263 ден.
Сет масичка со пластелин - Градежни возила Сет масичка со пластелин - Градежни возила
Забава со часови за малечките креативци! Натоварете го камионот со асфалт потоа изградете, израмнете..
1.650 ден.
без ДДВ: 1.398 ден.
Хемиска лабараторија Clementoni Хемиска лабараторија Clementoni
Произведен во научните лабаратории на Clementoni овој сет содржи многу додатоци за да навлезете во с..
1.690 ден.
без ДДВ: 1.432 ден.
Стаклена градина Clementoni Стаклена градина Clementoni
Направете ваша мини стаклена градина. Сетот содржи се што ви е потребно за садење и одгледување. Дец..
1.850 ден.
без ДДВ: 1.568 ден.
Анатомија на череп Clementoni Анатомија на череп Clementoni
Произведен во научните лаборатории на Clementoni овој сет ни нуди да научиме за анатомијата на човеч..
1.490 ден.
без ДДВ: 1.263 ден.
Моите први експерименти Clementoni Моите први експерименти Clementoni
Произведен во научните лабаратории на Clementoni овој сет содржи основни помагала за да навлезете во..
1.490 ден.
без ДДВ: 1.263 ден.
Ископај метероит Clementoni Ископај метероит Clementoni
Креативен сет за малите астронаути. Ова е мисија на Марс. Леталото на НАСА е заробено во огромен аст..
990 ден.
без ДДВ: 839 ден.
Ископај метероит Clementoni Ископај метероит Clementoni
Креативен сет за малите астронаути. Откако ќе падне астероидот на земјата кој со себе го носи и рове..
990 ден.
без ДДВ: 839 ден.
Clementoni направи сапуни и купки за бањање Clementoni направи сапуни и купки за бањање
Прекрасен сет кој содржи се што ви е потребно да направите мирисливи сапуни и купки за бањање. Се..
990 ден.
без ДДВ: 839 ден.

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 130 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS