Најново
Trefl - Сложувалка Pisa Tower 1000 парчиња
  • Trefl - Сложувалка Pisa Tower 1000 парчиња
  • Trefl - Сложувалка Pisa Tower 1000 парчиња

Trefl - Сложувалка Pisa Tower 1000 парчиња

590 ден.
Шифра на производ: 2511
Достапност: На залиха
Количина:

Прекрасна сложувалка со поглед на кривата кула во Пиза. Квалитетна сложувалка Trefl од 1000 парчиња.

Димензија на сложувалката: 68,3х48см.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Trefl - Сложувалка Pisa Tower 1000 парчиња Прекрасна сложувалка со поглед на кривата кула во Пиза. Квалитетна сложувалка Trefl од 1000 парчиња. Димензија на сложувалката: 68,3х48см. .. Category: Product #: 2511 Regular price: 590 ден. 590
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS