Најново
Lisciani - Ископај коски на Велосираптор
  • Lisciani - Ископај коски на Велосираптор
  • Lisciani - Ископај коски на Велосираптор

Lisciani - Ископај коски на Велосираптор

750 ден.
Шифра на производ: 1094
Достапност: На залиха
Количина:

Еден од најпознатите предатори на историјата Велосираптор! Креативен сет за сите деца кои сакаат да бидат палеонтолози! Задачата на детето е да ги пронајде коските на диносаурусот кои се наоѓаат во гипсената цигла, а потоа да ги состави. Во сетот се вклучени алатки за ископување и голем постер за на ѕид.

Производот се препорачува за деца над 7-12 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Lisciani - Ископај коски на Велосираптор Еден од најпознатите предатори на историјата Велосираптор! Креативен сет за сите деца кои сакаат да бидат палеонтолози! Задачата на детето е да ги пронајде коските на диносаурусот кои се наоѓаат во гипсената цигла, а потоа да ги состави. Во сетот се вклучени алатки за ископување и голем постер за на ѕид. Производот се препорачува за деца над 7-12 години. .. Category: Product #: 1094 Regular price: 750 ден. 750
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 130 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS