Најново
Роденденска торта - сет со пластелин
 • Роденденска торта - сет со пластелин
 • Роденденска торта - сет со пластелин

Роденденска торта - сет со пластелин

790 ден.
Шифра на производ: 3658
Достапност: На залиха
Количина:

Украсете и декорирајте ја сами Вашата роденденска торта! Прекрасен сет со пластелин во кој е вклучено се што ви треба за да ја украсите и декорирате вашата роденденска торта. Ова е одличен сет со пластелин за деца кои сами може да си ја направат својата роденденската торта. 

Сетот вклучува: 

 • пластична торта со постолје
 • 10 пластелини во различни бои
 • 2 чаши за сладолед
 • тањирчиња, вилушка, лажица за торта....
 • свеќички за торта
 • сукало, ролер за пластелин, шприц
 • многу модли за правење на декорации од пластелин

Димензија на торта: 22х17см.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: rodendenska, torta, plastelin
Роденденска торта - сет со пластелин Украсете и декорирајте ја сами Вашата роденденска торта! Прекрасен сет со пластелин во кој е вклучено се што ви треба за да ја украсите и декорирате вашата роденденска торта. Ова е одличен сет со пластелин за деца кои сами може да си ја направат својата роденденската торта.  Сетот вклучува:  пластична торта со постолје 10 пластелини во различни бои 2 чаши за сладолед тањирчиња, вилу.. Category: Product #: 3658 Regular price: 790 ден. 790
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

 • 070/841-712
 • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS