Најново
Мојата прва хемиска лабараторија
  • Мојата прва хемиска лабараторија
  • Мојата прва хемиска лабараторија
  • Мојата прва хемиска лабараторија

Мојата прва хемиска лабараторија

1.490 ден.
Шифра на производ: 7716
Достапност: На залиха
Количина:

Произведен во научните лабаратории на Clementoni овој сет содржи многу додатоци за да навлезете во светот на хемиските експерименти. Користете ги хемиските супстанци за да изведете многу експерименти во вашата домашна хемиска лабараторија.

Со овој сет може да направите повеќе од 100 експeрименти. Пакувањето содржи сложувалка од која ќе го изработите периодичниот систем

Производот се препорачува за деца над 8 години

Пред употреба внимателно да се прочита упатството и да се ракува со хемиските супстанци како што е наведено.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: clementoni
Мојата прва хемиска лабараторија Произведен во научните лабаратории на Clementoni овој сет содржи многу додатоци за да навлезете во светот на хемиските експерименти. Користете ги хемиските супстанци за да изведете многу експерименти во вашата домашна хемиска лабараторија. Со овој сет може да направите повеќе од 100 експeрименти. Пакувањето содржи сложувалка од која ќе го изработите периодичниот систем Производот се препорач.. Category: Product #: 7716 Regular price: 1.490 ден. 1.490
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 130 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS