Најново
 Trefl Сложувалка Sunset over Barcelona 1000 парчиња
  •  Trefl Сложувалка Sunset over Barcelona 1000 парчиња
  •  Trefl Сложувалка Sunset over Barcelona 1000 парчиња

Trefl Сложувалка Sunset over Barcelona 1000 парчиња

590 ден.
Шифра на производ: 9545
Достапност: На залиха
Количина:

Прекрасна шарена глетка на паркот во Гуел Барселона Шпанија. Супер забава за целото семејство и пријателите.  

Димензија на сложувалката: 63,3х48см.

Сложувалката содржи 1000 делови

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Trefl Сложувалка Sunset over Barcelona 1000 парчиња Прекрасна шарена глетка на паркот во Гуел Барселона Шпанија. Супер забава за целото семејство и пријателите.   Димензија на сложувалката: 63,3х48см. Сложувалката содржи 1000 делови .. Category: Product #: 9545 Regular price: 590 ден. 590
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS