Најново
Сложувалка Trefl London Calling 1000 парчиња
  • Сложувалка Trefl London Calling 1000 парчиња
  • Сложувалка Trefl London Calling 1000 парчиња

Сложувалка Trefl London Calling 1000 парчиња

590 ден.
Шифра на производ: 9888
Достапност: На залиха
Количина:

Направите слика од најомилените знаменитости во Британија со прекрасната сложувалка на Trefl London Calling од 1000 парчиња.

Димензија на сложувалката: 48х68,3см.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Сложувалка Trefl London Calling 1000 парчиња Направите слика од најомилените знаменитости во Британија со прекрасната сложувалка на Trefl London Calling од 1000 парчиња. Димензија на сложувалката: 48х68,3см. .. Category: Product #: 9888 Regular price: 590 ден. 590
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS