Најново
Clemetoni - Направи 3Д Пиратски Брод
  • Clemetoni - Направи 3Д Пиратски Брод
  • Clemetoni - Направи 3Д Пиратски Брод

Clemetoni - Направи 3Д Пиратски Брод

880 ден.
Шифра на производ: 2518
Достапност: На залиха
Количина:

Подготвени сте да ги преминете морињата и да започнете со авантура со прекрасниот пиратски брод и мапа со богатство? Едукативен сет на Клементони, потребно е да го составите пиратскиот брод кој е изработен од тврд картон, а потоа со помош на мапата да го барате скриеното богатство. Сетот содржи декоративни додатоци кои може да се обојат.

Димензија на бродот: 25х18,5х29,5см.

Производот се препорачува за деца од 4-7 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Clemetoni - Направи 3Д Пиратски Брод Подготвени сте да ги преминете морињата и да започнете со авантура со прекрасниот пиратски брод и мапа со богатство? Едукативен сет на Клементони, потребно е да го составите пиратскиот брод кој е изработен од тврд картон, а потоа со помош на мапата да го барате скриеното богатство. Сетот содржи декоративни додатоци кои може да се обојат. Димензија на бродот: 25х18,5х29,5см. Производот се пре.. Category: Product #: 2518 Regular price: 880 ден. 880
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 130 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS