КРЕАТИВНО КАТЧЕ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Clementoni Crazy Chic Накит Clementoni Crazy Chic Накит
Новиот Crazy Chic накит е со многу трендовски стил. Прекрасен креативен сет со кој девојчињата ќе мо..
780 ден.
Lisciani - Ископај коски на Велосираптор Lisciani - Ископај коски на Велосираптор
Еден од најпознатите предатори на историјата Велосираптор! Креативен сет за сите деца кои сакаат да ..
750 ден.
 Trefl Сложувалка Sunset over Barcelona 1000 парчиња  Trefl Сложувалка Sunset over Barcelona 1000 парчиња
Прекрасна шарена глетка на паркот во Гуел Барселона Шпанија. Супер забава за целото семејство и приј..
590 ден.
Trefl - Сложувалка Pisa Tower 1000 парчиња Trefl - Сложувалка Pisa Tower 1000 парчиња
Прекрасна сложувалка со поглед на кривата кула во Пиза. Квалитетна сложувалка Trefl од 1000 пар..
590 ден.
Сложувалка Trefl London Calling 1000 парчиња Сложувалка Trefl London Calling 1000 парчиња
Направите слика од најомилените знаменитости во Британија со прекрасната сложувалка на Trefl Lo..
590 ден.
LCD Табла - Пиши Бриши LCD Табла - Пиши Бриши
LCD паметна табла пиши бриши, погодна за деца и возрасни, може да се користи за цртање, пишувањ..
200 ден.
Dolu - Масичка за песок и вода Dolu - Масичка за песок и вода
Забава со часови за Вашите најмили. Прекрасна масичка која може да се користи во домот, склопена как..
2.990 ден.
Dolu - Масичка за песок и вода Dolu - Масичка за песок и вода
Забава со часови за Вашите најмили. Прекрасна масичка која може да се користи во домот, склопена как..
2.990 ден.

Распродадено

Распродадено

Дрвен сет со овошје и зеленчук Дрвен сет со овошје и зеленчук
Прекрасен дрвен сет со многу овошје и зеленчук кои може да се сечат и повторно да се состават с..
950 ден.

Распродадено

Распродадено

Флуоресцентна табла - Magic Pad Флуоресцентна табла - Magic Pad
Цртаме на фуоресцентна табла со маркери во боја. Прекрасен подарок за сите дечиња кои сакаат да црта..
450 ден.
Магична градина Магична градина
Создадете своја волшебна градина како од бајките. Во сетот е вклучено се што ви треба за садење, рас..
950 ден.
Креативен сет - Табла со ластичиња Креативен сет - Табла со ластичиња
Креативен сет табла со ластичиња. Дидактичка игра за развој на фини моторички вештини, одлична ..
590 ден.
Едукативна играчка - Метеоролошка станица Едукативна играчка - Метеоролошка станица
Направете своја метеоролошка станица! Креативен сет со кој Вашите малечки ќе се чуствуваат како вист..
450 ден.

Распродадено

Распродадено

Роденденска торта - сет со пластелин Роденденска торта - сет со пластелин
Украсете и декорирајте ја сами Вашата роденденска торта! Прекрасен сет со пластелин во кој..
790 ден.
Дрвена стаза со возила Дрвена стаза со возила
Прекрасна дрвена стаза со возила. Направете ваш мини град. Сетот е составен од 40 делови. Подлогата ..
850 ден.
Дрвен сет со воз Дрвен сет со воз
Дрвена стаза со воз супер забава за дечиња кои уживаат со часови да си играат со своите омилени игра..
980 ден.
Мојата прва хемиска лабараторија Мојата прва хемиска лабараторија
Произведен во научните лабаратории на Clementoni овој сет содржи многу додатоци за да навлезете во с..
1.490 ден.
Маса со коцки Маса со коцки
Прекрасна едукативна и креативна масичка со коцки, совршена за секоја детска соба. Децата обожаваат ..
1.890 ден.
Сет масичка со пластелин - Градежни возила Сет масичка со пластелин - Градежни возила
Забава со часови за малечките креативци! Натоварете го камионот со асфалт потоа изградете, израмнете..
1.650 ден.
Хемиска лабараторија Clementoni Хемиска лабараторија Clementoni
Произведен во научните лабаратории на Clementoni овој сет содржи многу додатоци за да навлезете во с..
1.690 ден.
Мистериозна хемија Clementoni Мистериозна хемија Clementoni
Произведен во научните лабаратории на Clementoni овој забавен научен сет ве води во светот на хемиск..
990 ден.
Стаклена градина Clementoni Стаклена градина Clementoni
Направете ваша мини стаклена градина. Сетот содржи се што ви е потребно за садење и одгледување. Дец..
1.850 ден.
Анатомија на череп Clementoni Анатомија на череп Clementoni
Произведен во научните лаборатории на Clementoni овој сет ни нуди да научиме за анатомијата на човеч..
1.490 ден.
Моите први експерименти Clementoni Моите први експерименти Clementoni
Произведен во научните лабаратории на Clementoni овој сет содржи основни помагала за да навлезете во..
1.490 ден.
Ископај метероит Clementoni Ископај метероит Clementoni
Креативен сет за малите астронаути. Ова е мисија на Марс. Леталото на НАСА е заробено во огромен аст..
990 ден.
Ископај метероит Clementoni Ископај метероит Clementoni
Креативен сет за малите астронаути. Откако ќе падне астероидот на земјата кој со себе го носи и рове..
990 ден.
Clementoni направи сапуни и купки за бањање Clementoni направи сапуни и купки за бањање
Прекрасен сет кој содржи се што ви е потребно да направите мирисливи сапуни и купки за бањање. Се..
990 ден.
Моден сет за боење на коса Clementoni Моден сет за боење на коса Clementoni
Прекрасен сет од 3 бои во прав со кои можете да ја декорирате и обоите косата(бојата се мие).  ..
1.390 ден.
Студио за маникир Clementoni Студио за маникир Clementoni
Студио за маникир на италијанскиот производител Clementoni.  Сетот содржи:  лакчи..
2.190 ден.
Моден дизајнер Моден дизајнер
Дали сте вие идниот моден дизајнер? Прекрасен сет на италијанскиот производител Clementoni за сите к..
2.290 ден.
Креативен сет - состави диносаурус Креативен сет - состави диносаурус
Вашите малечки креативци ќе се забавуваат составајќи го овој диносаурус Велоцираптор. Во сетот е вкл..
650 ден.
Креативен сет - состави диносаурус Креативен сет - состави диносаурус
Вашите малечки креативци ќе се забавуваат составајќи го овој диносаурус Трицераптор. Во сетот е вклу..
650 ден.

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS