Најново
Lisciani - Научен сет за Електрична енергија
  • Lisciani - Научен сет за Електрична енергија
  • Lisciani - Научен сет за Електрична енергија
  • Lisciani - Научен сет за Електрична енергија

Lisciani - Научен сет за Електрична енергија

1.290 ден.
Шифра на производ: 9318
Достапност: На залиха
Количина:

Прекрасен едукативен сет со над 50 научни искуства за електричната енергија. Претворете го вашиот дом во лабараторија.

Вклучено е се што ви е потребно за експериментите.

Производот се препорачува за деца 8-12 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Lisciani - Научен сет за Електрична енергија Прекрасен едукативен сет со над 50 научни искуства за електричната енергија. Претворете го вашиот дом во лабараторија. Вклучено е се што ви е потребно за експериментите. Производот се препорачува за деца 8-12 години. .. Category: Product #: 9318 Regular price: 1.290 ден. 1.290
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS