Најново
Проектор за цртање
  • Проектор за цртање
  • Проектор за цртање
  • Проектор за цртање

Проектор за цртање

690 ден.
Шифра на производ: 402
Достапност: На залиха
Количина:

Детски проектор. Одличен производ наменет за цртање. Сетот содржи 24 сликички (овошје, животни и сообраќајни возила) кои децата лесно можат да ги нацртаат и да ги обојат со боичките содржани во комплетот. Дополнително комплетот содржи листови на кои се цртаат формите и потоа со фломастерите може да се обојат. Исто така може да се проектира на sид во темна просторија, што е супер забавно за децата.

Сетот содржи: 1 проектор со практична фиока за чување на додатоците, листови за цртање, 3 шаблони за цртање, вкупно 24 сликички и 12 фломастери.

Димензија: 28,5х22х27см.

Производот работи на батерии, потребни се 3x1,5V  ААА батерии. Батериите не се вклучени во пакувањето.

Производот се препорачува за деца над 3 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: proektor, crtanje
Проектор за цртање Детски проектор. Одличен производ наменет за цртање. Сетот содржи 24 сликички (овошје, животни и сообраќајни возила) кои децата лесно можат да ги нацртаат и да ги обојат со боичките содржани во комплетот. Дополнително комплетот содржи листови на кои се цртаат формите и потоа со фломастерите може да се обојат. Исто така може да се проектира на sид во темна просторија, што е супер забавно за децата... Category: Product #: 402 Regular price: 690 ден. 690
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 130 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS