Најново
Моден сет за боење на коса Clementoni
  • Моден сет за боење на коса Clementoni
  • Моден сет за боење на коса Clementoni
  • Моден сет за боење на коса Clementoni
  • Моден сет за боење на коса Clementoni

Моден сет за боење на коса Clementoni

1.290 ден.
Шифра на производ: 6551
Достапност: На залиха
Количина:

Прекрасен сет од 5 бои во прав со кои можете да ја декорирате и обоите косата(бојата се мие). 

Сетот содржи:

  • машинка за полесно нанесување на боја 
  • 5 бои за коса
  • штипки за прамени

Производот се препорачува за деца над 6 години

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Моден сет за боење на коса Clementoni Прекрасен сет од 5 бои во прав со кои можете да ја декорирате и обоите косата(бојата се мие).  Сетот содржи: машинка за полесно нанесување на боја  5 бои за коса штипки за прамени Производот се препорачува за деца над 6 години .. Category: Product #: 6551 Regular price: 1.290 ден. 1.290
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 130 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS