Најново
Дрвен Дино воз со броеви
  • Дрвен Дино воз со броеви
  • Дрвен Дино воз со броеви

Дрвен Дино воз со броеви

590 ден.
Шифра на производ: 6877
Достапност: На залиха
Количина:

Прекрасно дино дрвено вовче со броеви, изработено од квалитетно дрво. Сетот ги содржи броевите од 0 - 10 во различни бои и различни диносауруси што е одлична можност детето низ игра да ги учи броевите и боите.

Производот се препорачува за деца над 3 години.

Должина на композиција: 80см.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: dino, vovche, voz, drveno
Дрвен Дино воз со броеви Прекрасно дино дрвено вовче со броеви, изработено од квалитетно дрво. Сетот ги содржи броевите од 0 - 10 во различни бои и различни диносауруси што е одлична можност детето низ игра да ги учи броевите и боите. Производот се препорачува за деца над 3 години. Должина на композиција: 80см.   .. Category: Product #: 6877 Regular price: 590 ден. 590
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 130 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS