Најново
Halloween Сложувалка
  • Halloween Сложувалка

Halloween Сложувалка

450 ден.
Шифра на производ: 6827
Достапност: На залиха
Количина:

Прекрасна сложувалка составена од 72 големи делови кои се направени од екста -  дебел издржлив картон со живописни илустраци и фасцинантни бои.

Димензија на сложувалката: 60х44см.

Производот се препорачува за деца над 3 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: сложувалка
Halloween Сложувалка Прекрасна сложувалка составена од 72 големи делови кои се направени од екста -  дебел издржлив картон со живописни илустраци и фасцинантни бои. Димензија на сложувалката: 60х44см. Производот се препорачува за деца над 3 години. .. Category: Product #: 6827 Regular price: 450 ден. 450
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 130 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS