Најново
Електричен појас на вибрации за зајакнување на мускулите
  • Електричен појас на вибрации за зајакнување на мускулите
  • Електричен појас на вибрации за зајакнување на мускулите
  • Електричен појас на вибрации за зајакнување на мускулите
  • Електричен појас на вибрации за зајакнување на мускулите

Електричен појас на вибрации за зајакнување на мускулите

890 ден.
Шифра на производ: 23589
Достапност: На залиха
Количина:

Електричен појас на вибрации кој помага во зајакнување на мускулите и топење на масните наслаги. Доколку Вашата цел е губење на тежина, тогаш најефикасна употреба на појасот ќе биде во комбинација со урамнотежена исхрана и физичка активност. Појасот е на вибрации кои се со ниска фрекфенција, и ја активираат работата на мускулите со што доведуваат до нивно зајакнување.

Сетот вклучува:

  •  адаптер
  • далeченско за управување
  • прирачник за правилна исхрана 
  • практична торба со која може појасот да го носите секаде со вас

 

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: elektricen, pojas, vibracii
Електричен појас на вибрации за зајакнување на мускулите Електричен појас на вибрации кој помага во зајакнување на мускулите и топење на масните наслаги. Доколку Вашата цел е губење на тежина, тогаш најефикасна употреба на појасот ќе биде во комбинација со урамнотежена исхрана и физичка активност. Појасот е на вибрации кои се со ниска фрекфенција, и ја активираат работата на мускулите со што доведуваат до нивно зајакнување. Сетот вклучува:  ада.. Category: Product #: 23589 Regular price: 890 ден. 890
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS