Најново
Фитнес справа
  • Фитнес справа
  • Фитнес справа

Фитнес справа

580 ден.
Шифра на производ: 1312
Достапност: На залиха
Количина:

Преносна фитнес справа за пилатес е совршена за вежбање и обликување на вашето тело.

Димензија на производот: 90см.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: sprava, vezhbanje, pilates, joga
Фитнес справа Преносна фитнес справа за пилатес е совршена за вежбање и обликување на вашето тело. Димензија на производот: 90см. .. Category: Product #: 1312 Regular price: 580 ден. 580
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS