Најново
Справа за вежбање - Revoflex Xtreme
  • Справа за вежбање - Revoflex Xtreme
  • Справа за вежбање - Revoflex Xtreme
  • Справа за вежбање - Revoflex Xtreme

Справа за вежбање - Revoflex Xtreme

450 ден.
Шифра на производ: 85137
Достапност: На залиха
Количина:

Revoflex Xtreme справа со која ги активирате сите мускули. Со справата Revoflex Xtreme можете да тренирате повеќе групи на мускули и тоа вашите стомачни мускули, бицепс, трицепс, рамо, грб, задникот, бутовите...

  • боја: црно/зелена
  • со оваа справа можете да комбинирате 44 различни вежби
  • асистирачка двонасочна технологија
  • 5 различни нивоа на вежби
  • справата е изработена од пластика и гума.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Справа за вежбање - Revoflex Xtreme Revoflex Xtreme справа со која ги активирате сите мускули. Со справата Revoflex Xtreme можете да тренирате повеќе групи на мускули и тоа вашите стомачни мускули, бицепс, трицепс, рамо, грб, задникот, бутовите... боја: црно/зелена со оваа справа можете да комбинирате 44 различни вежби асистирачка двонасочна технологија 5 различни нивоа на вежби справата е изработена од пластика и гума.. Category: Product #: 85137 Regular price: 450 ден. 450
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS