Најново
Справа за вежбање
  • Справа за вежбање

Справа за вежбање

4.190 ден.
Шифра на производ: 9817
Достапност: На залиха
Количина:

Фитнес паралелна справа за вежби со сопствена тежина. Конструкцијата е безбедна и стабилна, го зајакнува горниот дел од телото.

Справата е пренослива и не зафаќа простор.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: dip bar
Справа за вежбање Фитнес паралелна справа за вежби со сопствена тежина. Конструкцијата е безбедна и стабилна, го зајакнува горниот дел од телото. Справата е пренослива и не зафаќа простор. .. Category: Product #: 9817 Regular price: 4.190 ден. 4.190
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 130 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS