Најново
Шипка за на врата
  • Шипка за на врата

Шипка за на врата

820 ден.
Шифра на производ: 2845
Достапност: На залиха
Количина:

Квалитетна шипка со нелизгави рачки 
Шипката е идеална за целосен развој на горниот дел на телото и горните екстремитети.
Одлично е за истегнување на грбот, градите и рамениците. 
Шипката е цврста, издржува товар до 100кг, лесно се монтира.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: shipka, vrata, vezhbanje
Шипка за на врата Квалитетна шипка со нелизгави рачки  Шипката е идеална за целосен развој на горниот дел на телото и горните екстремитети. Одлично е за истегнување на грбот, градите и рамениците.  Шипката е цврста, издржува товар до 100кг, лесно се монтира.   .. Category: Product #: 2845 Regular price: 820 ден. 820
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS