Најново
Јога прстен за вежбање
  • Јога прстен за вежбање

Јога прстен за вежбање

950 ден.
Шифра на производ: 4142
Достапност: На залиха
Количина:

Јога прстенот се користи за истегнување и намалување на мускулната тензија на грбот, градите, рамената, колковите и стомачните мускули. 

Дијаметар на прстенот: Ø32см.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: joga, prsten, vezhbanje
Јога прстен за вежбање Јога прстенот се користи за истегнување и намалување на мускулната тензија на грбот, градите, рамената, колковите и стомачните мускули.  Дијаметар на прстенот: Ø32см. .. Category: Product #: 4142 Regular price: 950 ден. 950
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS